Prenosný scaner Wacom Inklink s nahrávaním histórieAk radi robíte dizajnérske návrhy, perom alebo ceruzkou na papier a zároveň Vám chýba možnosť  ďaľšej digitálnej editácie? Potom Wacom Inklink je nástrojom určeným práve pre Vás. Tento digitálny skicár umožňuje načrtnúť dizajn s reálnym guličkovým perom na akýkoľvek papier. keď ste kreslili na papier, sú všetky ťahy zaznamenané elektronickyv počítači, potom môžu byť importované ako rastrové alebo vektorové kresby do vybraných grafických applikácií pre ďaľšiu editáciu. Jedným tlačidlom myši môžete nahrávať vrstvy, napríklad pre oddelenie prípravných a záverečných výkresov. Tieto vrstvy sú potom zachované aj po importe.

Na týchto videách sa možete pozrieť ako celý proces vyzerá v praxi.

Kľúčové vlastnosti

Vylepšite si svoj ​​profesionálny pracovný postup tým, že Wacom Inklink zachytí digitálne dáta pri kreslení s guličkovým perom na bežný papier.

Atramentový náčrt môže byť štruktúrovaný do vrstiev pri kreslení – nie je potrebné znovu ho editovať v počítači.

Wacom Inklink má 1024 úrovní citlivosti na tlak pre fyzické ťahy perom.

Ušetrite čas a exportujte svoje skice s vrstvami priamo do Adobe ® Photoshop ® alebo Illustrator ® , alebo Autodesk ® SketchBook ® Pro alebo SketchBook ® Designer , ako vektorovú grafiku.

Máte možnosť ukladať návrhy v nasledujúcich formátoch: JPG, BMP, TIFF, PNG, SVG a PDF

Pre ďaľšie informácie nás neváhajte kontaktovať

 

Tags: , ,