SpaceNavigator

images

3D polohovacie zariadenie, určené pre prácu s 3D programami, ako je SolidWorks, SolidEdge,  Rhinoceros, Sketch Up, Autodesk Alias, Sketch book Pro, 3D Studio Max, Inventor,, Cinema4D, Google Earth a ďalšie. SpaceMouse Pro je základnou  triedou spomedzi profesionálnych myší 3Dconnexion. Svojím ergonomickým tvarom  prináša pre Vašu prácu na počítači vyšší komfort a umožňuje ju vykonávať efektívnejšie a jednoduchšie. Jeho odporúčané využitie je na školách a pre základné oboznámenie sa s pohybom v 3D scénach pomocou tohto typu zariadení.

Výkonný a zároveň, dostatočne jednoduchý pre začiatočníkov. Doteraz boli pokročilé 3D polohovacie zariadenie určené skôr pre najvyššiu kategóriu profesionálnych dizajnérov a 3D modelárov. Uvedením zariadenia SpaceNavigator spoločnosť 3Dconnexion túto technológiu sprístupnila aj architektom, umelcom, strojaomm, študentom a každému, kto si chce užívať vo svete 3D modelovania ten najvyšší komfort. SpaceNavigator spoločnosti 3Dconnexion ponúka prirodzenú a intuitívnu orientáciu v 3D prostredí najobľúbenejších a najvýkonnejších 3D aplikácií súčastnosti. Aby sme zároveň posúvali, zoomovali alebo natáčali 3D scénu, stačí stlačiť, pritiahnuť, nakloniť alebo pootočiť ovládací klobúčik zariadenia SpaceNavigator. Poznávanie 3D prostredia aplikácie, ako napríklad Google Earth sa vďaka ocenenej technológie spoločnosti 3Dconnexion stáva ľahkou, jednoduchou a zábavnou úlohou. Dve programovacie klávesy si uchovajú funkcie obľúbených aplikácií.

Kompaktné rozmery na stole a zároveň dobrá cena.

Malý pôdorys zariadenia SpaceNavigator sa ľahko začlení na vašu pracovnú plochu. Pri svojej mimoriadne nízkej cene sa rovnako ľahko zmestído vášho rozpočtu.

Základné funkcie

  • šesť stupňov voľnosti ovládacieho klobúčika
  • dve programovateľné tlačidlá pre funkcie vašej obľúbenej 3D aplikácie
  • malý pôdorys, masívna kovová základňa, zmestí sa na každý stôl
  • 3DxSoftware v.3.0 vrátane konfiguračného sprievodcu pre zjednodušenie inštalácie
  • Podpora Google Earth, a mnohých 3D aplikácií ako Sketchup, Rhino, Max, Maya, Solidworks atď ..
  • kompatibilný s Windows XP, 32-bit a 64-bit, MacOS
  • dvojročná záruka
  • USB konektor

Anatómia 3D navigačného zariadenia.

Všetky naše 3D navigačné zariadenia sú vybavené manipulačným klobúčikom, ktorý sa pohybuje v 6 stupňoch voľnosti a riadi tak polohu 3D modelu alebo scény. Vyššie typy majú aj programovateľné tlačidlá, pod ktoré možno namapovať klávesové skratky rôznych aplikácií a majú tiež modifikačné klávesy pre jednodotykový prístup. Štúdia ukazuje, že 3D modelári môžu zvýšiť svoju produktivitu jednoducho už tým, že spoločne s použitím myši budú vo svojej druhej ruke držať 3D navigačné zariadenie.3Dconnexion SpaceNavigator

Dotknite se a zoomujte

SpaceMouse Pro - intuitivní 3D navigace

S prstom na ovládacom klobúčiku môžete posúvať, zoomovať a otáčať modely a objekty na obrazovke – a to zároveň – bez použitia myši. Predstavte si tú slobodu 6 stupňov voľnosti v jedinom intuitívnom a plynulom pohybe, ktorým presne umiestnite svoj ​​3D model alebo scénu v priestore. Akonáhle si vyskúšate 3D navigačné zariadenie … uvidíte, že bez neho nemôžete byť!

Šetrite čas a klikanie myšou

Ušetrite čas a zdroje, usmernite priebeh svojej práce. Maximalizujte svoju efektivitu tým, že minimalizujete prerušovanie v priebehu práce (naviac iba s jednou rukou) tým, že využijete integrovaný proces s oboma rukami. Štúdie ukazujú, že použitie oboch rúk zefektívnia vašu prácu až o 30%.

Na tomto videu môžete vidieť ako to celé funguje:

Pre ďaľšie informácie nás neváhajte kontaktovať: