Nový Intuos5 pôsobí  elegantným dizajnom, a odvádza všetku pozornosť, tam kde kreativita prichádza k životu: na obrazovku.  Pero tabletu opäť predefinovalo spôsob práce 2D grafikov, umožňuje im sústrediť sa plne na prácu v ruke.

Intuos5 je vybavený až ôsmmimi ExpressKeys, ktoré môžu byť nastavené jednotlivo. Je vybavený novou haptikou, ktorá Vás nechá “cítiť” interakcie s aplikáciou v počítači, a umožní vám pracovať ešte viac intuitívne.  Novinkou je  multifunkčný dotykový krúžok a  jeho neuveriteľne jednoduché a intuitívne použitie. Je vybavený štyrmi programovateľnými funkciami: napríklad rolovanie, zoom, štetce, plátno otáčanie alebo vrstvy výberu. Po jeho nastavení podľa Vašich požiadaviek na prácu môžete dosiahnuť až 30 percentné zrýchlenie a zefektívnenie vašej práce. Potrebujete len zľaha prejsť prstom  cez ExpressKey  a preskúmať jeho nastavenia na obrazovke prostredníctvom displeja View Express.

Ďalším posilnením vášho workflow je nová multi-touch funkcia. Nastavte ju pre rôzne aplikácie a k užívateľsky definovaným klávesovým skratkám pristupovujte pomocou multi-touch gest. Takže teraz budete môcť pracovať prirodzene pomocou troch, štyroch alebo piatich prstov okrem pera.

Ale tým inovácie nekončia, pretože Intuos5 Grip Pen s 2048 úrovňami tlaku otvára nové možnosti pre presné umelecké ťahy vášho štetca. Štyri rôzne hroty pridávajú peru pocit práce na skutočnom papiery alebo umeleckom plátne. Ďalší komfort poskytuje mäkký povrchu tabletu. Ergonomická opierka zápästia robí aj dlhšie sedenie príjemným – bez ohľadu na to, či kreslíte  ľavou alebo pravou rukou.

Tiež, radiálna ponuka menu znižuje čas pre retušovanie a dizajn prostredníctvom štruktúrovaného a rýchleho prístupu k skratkám.

Okrem mnohých nových technických inovácií Intuos5 ponúka ešte viac slobody prostredníctvom voliteľného bezdrôtového príslušenstva Kit. Takže, ak hľadáte väčšiu efektivitu, produktivitu a presnosť nový Intuos5 je práve tým pravým nástrojom pre vás.

Kľúčové vlastnosti:

  • Inovatívnosť: multi-touch funkcia podporuje užívateľsky definované klávesové skratky a umocňuje prirodzený pocit z práce – jednoducho cez multi-touch gestá
  • Sústredenie: sústreďte sa na prácu s revolučným Express displej zobrazením na obrazovke
  • Sloboda: získajte novú slobodu prostredníctvom voliteľného bezdrôtového príslušenstva
  • Ergonómia: nový soft-touch povrch navrhnuté pre maximálne pohodlie
  • Presnosť: 2048 úrovní citlivosti na tlak a pero s naklápaním pre skutočný pocit práce na papiery
  • Intuitívnosť: až 8 individuálne konfigurovateľných ExpressKeys s novým povrchom
  • Efektívnosť: multifunkčný dotykový krúžok s 4 voľne programovateľnými funkciami  použitia
  • Tradícia: Osvedčená Intuos technológia pre maximálnu produktivitu
 

Tags: , , , , , ,