Tablety Bamboo

Každý z nás používa pokročilé technológie  v našom každodennom živote stále viac. Niektoré z nich robia život jednoduchším. Niektoré nie.

Cieľom tabletov Bamboo je, aby Vám pomocou najmodernejších technológií umožnili pracovať jednoducho, intuitívne a prirodzene. Pri ich návrhu sa inžinieri spoločnosti Wacom zamýšľali nad otázkami:
Prečo nemôže kreslenie a skicovanie na počítači alebo telefóne, byť rovnako jednoduché ako kreslenie a skicovanie na kúsku papiera? Prečo nemôžeme robiť poznámky v oblasti elektronických dokumentov tak intuitívne, ako čmárať na okraji zošita?

Odpoveďou na tieto otázky sa stali najmodernejšie technológie pre snímanie prítlaku a sklonu dotykových pier Wacom, v kombinácii s dotykovou plochou tabletov Wacom. Či už chcete pracovať na stole, s laptopom, počítačom alebo smartfónom, tablety Bamboo ponúkajú jednoduchosť a bezprostrednosť dotykovej technológie v kombinácii s presnosťou a kvalitou technológie digitálneho pera .

Bamboo pre desktop

Prečo by mala byť zábavná práca vyhradená len pre mobilné zariadenia ako telefóny alebo multimediálne tablety? Už ste niekedy chceli ukázať na súbor na ploche počítača prstom? Dokonca ste sa divili, prečo len tablety a smartphony hovoria “dotkni sa ma”, zatiaľ čo notebooky a desktopy nie ?

S tabletmi Bamboo môžete mať pracovnú plochu rozšírenú rovnako ako plochu pri práci na iPad-e alebo smarfóne. Vaša navigácia v súboroch sa zefektívni pomocou dotykového ovládania. S pridanou výhodu, že pri jemnejších  činnostiach ako editácia obrázkov v graafických programoch, kde práca s prstami pôsobí ako práca s tupým nástrojom môžete používať , presnejšie pero.

Bamboo pre dotykové zariadenia

Na dotykových zariadeniach je skvelé, že môžete  pomocou prstov prechádzať, surfovať, listovať, písať atď. Ale sú aj chvíle, kedy máte pocit, že by ste chceli mať k dispozícii pocit presnejšieho dotyku pera s papierom, v tom Vám môže pomôcť Stylus Bamboo.

Jednotlivé zariadenia či tablety bamboo, alebo dotykové perá si možete u nás objednať za najvýhodnejšie ceny. V prípade, že budete chcie pomôcť s ich kalibráciou možete nás navštíviť u nás v kancelárii Pre ďaľšie informácie nás neváhajte kontaktovať.